HOIOTO 24V 2.7A AC/DC Adapter HOIOTO24V2.7A65W-4pins
Qty.
  • Item Name:NewHOIOTO24V2.7A65W-4pins
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 2.7A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Tip Note: Round with 4 pin
  • Weight( Adapter only ) :260g
  • Note:4 Pin: Top 24v, Bottom GND
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HOIOTO24V2.7A65W-4pins Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [HOIOTO 24V 2.7A AC/DC Adapter H]
    • 9444 Units in Stock
    HOIOTO 24V 2.7A AC/DC Adapter HOIOTO24V2.7A65W-4pins Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the HOIOTO 24V 2.7A AC/DC Adapter HOIOTO24V2.7A65W-4pins adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the HOIOTO 24V 2.7A AC/DC Adapter HOIOTO24V2.7A65W-4pins AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.