HIKVISION WH-D5216 Power AC Adapter 12V 5A 60W CWT12V5A60W-4Pin-type2
Qty.
  • Item Name:NewCWT12V5A60W-4Pin-type2
  • InPut:100-240v~ 50-60Hz 1.7A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin