HIKVISION SECURITY MONITORING HOSTING MACHINE Power AC Adapter 12V 5A 60W CWT12V5A60W-2P
Qty.
HIKVISION SECURITY MONITORING HOSTING MACHINE Power AC Adapter 12V 5A 60W CWT12V5A60W-2PIN
  • Item Name:NewCWT12V5A60W-2PIN
  • InPut:100-240V 50-60Hz 1.7A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Tip Mote: Special 2 Pin
  • Weight( Adapter only ) :250g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CWT12V5A60W-2PIN Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [HIKVISION SECURITY MONITORING HO]
    • 9444 Units in Stock
    HIKVISION SECURITY MONITORING HOSTING MACHINE Power AC Adapter 12V 5A 60W CWT12V5A60W-2P Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the HIKVISION SECURITY MONITORING HOSTING MACHINE Power AC Adapter 12V 5A 60W CWT12V5A60W-2P adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the HIKVISION SECURITY MONITORING HOSTING MACHINE Power AC Adapter 12V 5A 60W CWT12V5A60W-2P AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.