HIKVIISON HIKVIISON DVR Power AC Adapter 12V 5A 60W CWT12V5A60W-4Pin-type2
Qty.
  • Item Name:NewCWT12V5A60W-4Pin-type2
  • InPut:100-240v~ 50-60Hz 1.7A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :275g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CWT12V5A60W-4Pin-type2 Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [HIKVIISON HIKVIISON DVR Power AC]
    • 9444 Units in Stock
    HIKVIISON HIKVIISON DVR Power AC Adapter 12V 5A 60W CWT12V5A60W-4Pin-type2 Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the HIKVIISON HIKVIISON DVR Power AC Adapter 12V 5A 60W CWT12V5A60W-4Pin-type2 adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the HIKVIISON HIKVIISON DVR Power AC Adapter 12V 5A 60W CWT12V5A60W-4Pin-type2 AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.