HASEE G7-CU7NA Power AC Adapter 19.5V 7.7A 150W LITEON19.5V7.7A150W-5.5x2.5mm-thin-Ty
Qty.
  • Item Name:NewLITEON19.5V7.7A150W-5.5x2.5mm-thin-Ty
  • InPut:100-240V 2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 7.7A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :320g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LITEON19.5V7.7A150W-5.5x2.5mm-thin-Ty Laptop AC Adapter