HARMAN ONYX STUDIO 6 Power AC Adapter 19V 2A 38W PHILIPS19V2A37W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewPHILIPS19V2A37W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.3A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 38W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :185g
  • Dimension( L x W x H ):114.70 X 49.91 X 31.91mm
  • Package:
    1 x PHILIPS19V2A37W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    224E AC Adapter, ADPC1936 AC Adapter,
    • Model:
      [HARMAN ONYX STUDIO 6 Power AC Ad]
    • 9444 Units in Stock
    HARMAN ONYX STUDIO 6 Power AC Adapter 19V 2A 38W PHILIPS19V2A37W-5.5x2.5mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the HARMAN ONYX STUDIO 6 Power AC Adapter 19V 2A 38W PHILIPS19V2A37W-5.5x2.5mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the HARMAN ONYX STUDIO 6 Power AC Adapter 19V 2A 38W PHILIPS19V2A37W-5.5x2.5mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.