HAIER Q120C series Power AC Adapter 20V 2A 40W LISHIN20V2A40W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewLISHIN20V2A40W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~,50-60Hz 1.7A(1.7A)
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 2A
  • Adapter Power: 40W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :170g
  • Dimension( L x W x H ):105x43x30mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:This Adapter can be used for LCD,LED, TV, Monitor
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x LISHIN20V2A40W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter