HISENSE LCD1504US TV Power AC Adapter 12V 3.5A 42W JEWEL12V3.5A42W-5.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewJEWEL12V3.5A42W-5.5x3.0mm
  • InPut:AC100V-240V~50/60Hz 1.2A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 3.5A
  • Adapter Power: 42W
  • Adapter Plug Size: 5.5x3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :211g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x JEWEL12V3.5A42W-5.5x3.0mm Laptop AC Adapter