GREAT WALL GA240SD1-12020000 Power AC Adapter 12.2V 20A 240W FSP12.2V20A240W-6PinLF
Qty.
  • Item Name:NewFSP12.2V20A240W-6PinLF
  • InPut:100-127v~3.2A,50/60Hz, 200-240V,1.6A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12.2V
  • Adapter Output Current: 20A
  • Adapter Power: 240W
  • Adapter Tip Mote: Molex 6 Pin