GETAC X500 Power AC Adapter 19V 4.74A 90W FSP19V4.74A90W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V4.74A90W-4PIN
  • InPut:100-240V 50-60Hz~1.5A
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 4.74A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Plug Size: 4PINmm
  • Weight( Adapter only ) :325g
  • Dimension( L x W x H ):127.42 x 50.90 x 31.17mm