GOOGLE 12V 5A AC/DC Adapter CHROME12V5A60W-4.5x2.8mm-B
Qty.
  • Item Name:NewCHROME12V5A60W-4.5x2.8mm-B
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Plug Size: 4.5 x 2.8mm
  • Weight( Adapter only ) :250g
  • Dimension( L x W x H ):70.50 x 70.50 x 28.10mmmm
  • Note:Not New
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHROME12V5A60W-4.5x2.8mm-B Laptop AC Adapter