GIGABYTE AERO 15W Power AC Adapter 19.5V 9.23A 180W CHICONY19.5V9.23A180W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewCHICONY19.5V9.23A180W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V 2.5A(2.5A) 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 9.23A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :620g
  • Dimension( L x W x H ):167.5 x 81.7 x 26.6mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:This A15-180P1A ac adapter, if you need A17-180P4A ( thin and small ), Please choose CHICONY19.5V9.23A180W-5.5x2.5mm-small on our site.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x CHICONY19.5V9.23A180W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter