Genuine Original Delta 19.5V 9.2A 180W ADP-180NB BC AC Adapter Charger For MSI GT70 2OC-
Qty.
Genuine Original Delta 19.5V 9.2A 180W ADP-180NB BC AC Adapter Charger For MSI GT70 2OC-059US Power
  • Item Number:NewDELTA19.5V9.2A179W-5.5x2.5mm
  • InPut):100-240V~2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 9.2A
  • Adapter Power: 179W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :840g
  • Dimension( L x W x H ):170.63 x 85.70 x 40.55mm