Genuine FSP180-AAAN3 AC Adapter 24v 7.5a 180w Round with 4 holes Tip PSU
Qty.
  • Item Number:NewFSP24V7.5A180W-4hole
  • InPut):100-240V~2.3A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 7.5A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Tip Note: Round with 4 holes
  • Weight( Adapter only ) :390g
  • Dimension( L x W x H ):151.70 x 76.20 x 25.40mm