Genuine Fj SW20225G1206500D AC adapter 12.0v 6.5A 78W Round With 4 Pins Ac Adapter
Qty.
  • Item Number:NewFJ12V6.5A78W-4PIN-ZZYF
  • InPut):100-240V 50-60Hz 2.0A Max
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 6.5A
  • Adapter Power: 78W
  • Adapter Tip Note: Round with 4 Pins
  • Weight( Adapter only ) :370g
  • Dimension( L x W x H ):141.70 x 61.60 33.80mm