Genuine EU DVE DSA-15P-12 CH 120150 12v 1.25A 15W DSA-15P-12 KA 12015 for Rooter
Qty.
  • Item Number:NewDVE12V1.25A15W-5.5x2.5mm-EU
  • InPut):100-240V 50/60Hz~0.5A
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 1.25A
  • Adapter Power: 15W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
  • Compatible Part Numbers:
    DSA-15P-12 CH 120150 AC Adapter, DSA-15P-12 KA 12015 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    Belkin
    BELKIN: F5D8635-4 V1 ROOTER.
    • Model:
      [Genuine EU DVE DSA-15P-12 CH 120]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine EU DVE DSA-15P-12 CH 120150 12v 1.25A 15W DSA-15P-12 KA 12015 for Rooter Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine EU DVE DSA-15P-12 CH 120150 12v 1.25A 15W DSA-15P-12 KA 12015 for Rooter adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine EU DVE DSA-15P-12 CH 120150 12v 1.25A 15W DSA-15P-12 KA 12015 for Rooter AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.