Genuine EDAC EA11013M-205 ac adapter charger 20.5v 5.85A 120W For apple M1 M1 docking st
Qty.
Genuine EDAC EA11013M-205 ac adapter charger 20.5v 5.85A 120W For apple M1 M1 docking station
  • Item Number:NewEDAC20.5V5.85A120W-7.4x5.0mm
  • InPut):100-240V 2.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 20.5V
  • Adapter Output Current: 5.85A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 7.4 x 5.0mm
  • Adapter Tip Note: 1 pin in center
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    EA11013M-205 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    Apple
    APPLE: M1 DOCKING STATION.
    • Model:
      [Genuine EDAC EA11013M-205 ac ada]
    • 8921 Units in Stock
    Genuine EDAC EA11013M-205 ac adapter charger 20.5v 5.85A 120W For apple M1 M1 docking st Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine EDAC EA11013M-205 ac adapter charger 20.5v 5.85A 120W For apple M1 M1 docking st adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine EDAC EA11013M-205 ac adapter charger 20.5v 5.85A 120W For apple M1 M1 docking st AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.