Genuine Chicony A12-230P1A AC adapter 230W 19.5v 11.8A For MSI Gaming Notebook
Qty.
  • Item Number:NewCHICONY19.5V11.8A230W-5.5x2.5mm
  • InPut):100-240V-3.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.8A
  • Adapter Power: 230W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Adapter Tip Note: 5.5 x 2.5
  • Weight( Adapter only ) :925g
  • Dimension( L x W x H ):170.8 x 86.3 x 41.5mm