Genuine Chicony A12-230P1A Ac Adapter 19.5v 11.8A 230W Power Supply 4 Holes Tip
Qty.
  • Item Number:NewCHICONY19.5V11.8A230W-4holes
  • InPut):100-240V 50-60Hz~3.5A
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 11.8A
  • Adapter Power: 230W
  • Adapter Tip Note: 4holes
  • Weight( Adapter only ) :900g
  • Dimension( L x W x H ):180.50 x 89.90 x 36.20mm