Genuine adapter for CLEVO 5600D 5620D LV22 Power charger 0226A20160 0415B20180 adapter 2
Qty.
Genuine adapter for CLEVO 5600D 5620D LV22 Power charger 0226A20160 0415B20180 adapter 20V 9A
  • Item Number:NewLS20V9A180W-4pin
  • InPut):100-240V~,50-60Hz 2.9A
  • Adapter Output Voltage: 20V
  • Adapter Output Current: 9A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Tip Note: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :901g
  • Dimension( L x W x H ):169.50 x 85.70 x 40.30mm