Genuine ACBEL 19.5V 3.33A AD9043 HP-OK065B13 for HP NC4400 4200 TC4400 4200 Power ac ada
Qty.
Genuine ACBEL 19.5V 3.33A AD9043 HP-OK065B13 for HP NC4400 4200 TC4400 4200 Power ac adapter
  • Item Number:NewACBEL19.5V3.33A65W-7.4x5.0mm
  • InPut):100~240V~1.7A(1.7A) 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 3.33A
  • Adapter Power: 65W
  • Adapter Plug Size: 7.4x5.0mm
  • Weight( Adapter only ) :239g
  • Dimension( L x W x H ):106.21 x 46.38 x 30mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package Inc.
    -1 x AC Adapter
    -1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • Compatible Part Numbers:
    AD9043 AC Adapter, HP-OK065B13 AC Adapter,
    Fit Machine Model:
    Hp
    • Model:
      [Genuine ACBEL 19.5V 3.33A AD9043]
    • 9461 Units in Stock
    Genuine ACBEL 19.5V 3.33A AD9043 HP-OK065B13 for HP NC4400 4200 TC4400 4200 Power ac ada Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the Genuine ACBEL 19.5V 3.33A AD9043 HP-OK065B13 for HP NC4400 4200 TC4400 4200 Power ac ada adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the Genuine ACBEL 19.5V 3.33A AD9043 HP-OK065B13 for HP NC4400 4200 TC4400 4200 Power ac ada AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.