IBM 02K6555 Power AC Adapter 16V 3.36A 54W IBM16V3.36A54W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewIBM16V3.36A54W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 16V
  • Adapter Output Current: 3.36A
  • Adapter Power: 54W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Dimension( L x W x H ):113x48x31mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x IBM16V3.36A54W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter