FSP Z0003528 Power AC Adapter 48V 1.04A 50W FSP48V1.04A50W-6.5x4.4mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP48V1.04A50W-6.5x4.4mm
  • InPut:100-240V 1.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 1.04A
  • Adapter Power: 50W
  • Adapter Plug Size: 6.5 x 4.4mm
  • Weight( Adapter only ) :200g
  • Dimension( L x W x H ):109.50 x 50.40 x 31.70mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP48V1.04A50W-6.5x4.4mm Laptop AC Adapter