FSP HW-100-48AC14D Power AC Adapter 48V 2.08A 100W FSP48V2.08A100W-2holes
Qty.
  • Item Name:NewFSP48V2.08A100W-2holes
  • InPut:100-240V 50-60Hz 2A
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 2.08A
  • Adapter Power: 100W
  • Adapter Tip Mote: Molex 2 Pin