FSP FSP180-ABAN1 Power AC Adapter 19V 9.47A 180W FSP19V9.47A180W-4PIN-ZZYF
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V9.47A180W-4PIN-ZZYF
  • InPut:100-240V-2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 9.47A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :850g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:4 Pin: Left , Right -