FSP FSP150-AHB Power AC Adapter 12V 12.5A 150W FSP12V12.5A150W-4PIN-B
Qty.
  • Item Name:NewFSP12V12.5A150W-4PIN-B
  • InPut:100-240V~2A,50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 12.5A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 4PINmm
  • Adapter Tip Mote: Left PIN Postive, Right PIN GND
  • Weight( Adapter only ) :647g
  • Dimension( L x W x H ):171.50 x 72.30 x 40.00mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP12V12.5A150W-4PIN-B Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [FSP FSP150-AHB Power AC Adapter ]
    • 9444 Units in Stock
    FSP FSP150-AHB Power AC Adapter 12V 12.5A 150W FSP12V12.5A150W-4PIN-B Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FSP FSP150-AHB Power AC Adapter 12V 12.5A 150W FSP12V12.5A150W-4PIN-B adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FSP FSP150-AHB Power AC Adapter 12V 12.5A 150W FSP12V12.5A150W-4PIN-B AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.