FSP FSP150-AHAN1 Power AC Adapter 12V 12.5A 150W FSP12V12.5A150W-6.5x3.0mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP12V12.5A150W-6.5x3.0mm
  • InPut:100-240V~2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 12.5A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 6.5x3.0mm
  • Weight( Adapter only ) :700g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP12V12.5A150W-6.5x3.0mm Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [FSP FSP150-AHAN1 Power AC Adapte]
    • 9444 Units in Stock
    FSP FSP150-AHAN1 Power AC Adapter 12V 12.5A 150W FSP12V12.5A150W-6.5x3.0mm Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FSP FSP150-AHAN1 Power AC Adapter 12V 12.5A 150W FSP12V12.5A150W-6.5x3.0mm adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FSP FSP150-AHAN1 Power AC Adapter 12V 12.5A 150W FSP12V12.5A150W-6.5x3.0mm AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.