FSP FSP150-ABAN3 Power AC Adapter 19V 7.89A 150W FSP19V7.89A150W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP19V7.89A150W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240v~2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.89A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :705g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP19V7.89A150W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter