FSP FSP120-AFAN2 Power AC Adapter 48V 2.5A 120W FSP48V2.5A120W-4Pin-Thin
Qty.
  • Item Name:NewFSP48V2.5A120W-4Pin-Thin
  • InPut:100-240V 1.8A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 48V
  • Adapter Output Current: 2.5A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pin