HAIDER 24V 1.5A AC/DC Adapter HAIDER24V1.5A36W-3PIN
Qty.
  • Item Name:NewHAIDER24V1.5A36W-3PIN
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 36W
  • Adapter Tip Note: Round with 3 Pins
  • Weight( Adapter only ) :300g
  • Dimension( L x W x H ):112.10 x 64.50 x 33.10mm
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x HAIDER24V1.5A36W-3PIN Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    HDA36W101 AC Adapter,
    • Model:
      [HAIDER 24V 1.5A AC/DC Adapter H]
    • 9444 Units in Stock
    HAIDER 24V 1.5A AC/DC Adapter HAIDER24V1.5A36W-3PIN Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the HAIDER 24V 1.5A AC/DC Adapter HAIDER24V1.5A36W-3PIN adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the HAIDER 24V 1.5A AC/DC Adapter HAIDER24V1.5A36W-3PIN AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.