FSP FSP105-AGB Power AC Adapter 15V 7A 105W FSP15V7A105W-4PIN-ZFYZ
Qty.
  • Item Name:NewFSP15V7A105W-4PIN-ZFYZ
  • InPut:100-240V~2A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 7A
  • Adapter Power: 105W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :560g
  • Dimension( L x W x H ):167.90 x 64.70 x 37.50mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP15V7A105W-4PIN-ZFYZ Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [FSP FSP105-AGB Power AC Adapter ]
    • 9444 Units in Stock
    FSP FSP105-AGB Power AC Adapter 15V 7A 105W FSP15V7A105W-4PIN-ZFYZ Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FSP FSP105-AGB Power AC Adapter 15V 7A 105W FSP15V7A105W-4PIN-ZFYZ adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FSP FSP105-AGB Power AC Adapter 15V 7A 105W FSP15V7A105W-4PIN-ZFYZ AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.