GPRINTER S-L803 Power AC Adapter 24V 1.5A 36W FDL24V1.5A36W-2Pins
Qty.
  • Item Name:NewFDL24V1.5A36W-2Pins
  • InPut:100-240V~50/60Hz 1A
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 1.5A
  • Adapter Power: 36W
  • Adapter Tip Mote: Special 2 Pins
  • Weight( Adapter only ) :160g
  • Dimension( L x W x H ):115.30 x 47.70 x 31.90mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Short Line
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FDL24V1.5A36W-2Pins Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    FDLJ1204A AC Adapter,
    • Model:
      [GPRINTER S-L803 Power AC Adapter]
    • 9444 Units in Stock
    GPRINTER S-L803 Power AC Adapter 24V 1.5A 36W FDL24V1.5A36W-2Pins Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the GPRINTER S-L803 Power AC Adapter 24V 1.5A 36W FDL24V1.5A36W-2Pins adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the GPRINTER S-L803 Power AC Adapter 24V 1.5A 36W FDL24V1.5A36W-2Pins AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.