FSP FSP084-DLBAN2 Power AC Adapter 12V 7A 84W FSP12V7A84W-4pin-SZXF
Qty.
  • Item Name:NewFSP12V7A84W-4pin-SZXF
  • InPut:100-240V-1.3A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 7A
  • Adapter Power: 84W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin