FSP FSP084-DIBAN2 Power AC Adapter 12V 7A 84W FSP12V7A84W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewFSP12V7A84W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1.3A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 7A
  • Adapter Power: 84W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :475g
  • Dimension( L x W x H ):159.38 x 59.40 x 34.40mm