FSP 9NA15050003 Power AC Adapter 24V 6.25A 150W FSP24V6.25A150W-4PIN-SZXF-thin
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V6.25A150W-4PIN-SZXF-thin
  • InPut:100-240V~2.0A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 6.25A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pins
  • Weight( Adapter only ) :380g
  • Dimension( L x W x H ):152.10 x 75.70 x 25.30mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP24V6.25A150W-4PIN-SZXF-thin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [FSP 9NA15050003 Power AC Adapter]
    • 9444 Units in Stock
    FSP 9NA15050003 Power AC Adapter 24V 6.25A 150W FSP24V6.25A150W-4PIN-SZXF-thin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FSP 9NA15050003 Power AC Adapter 24V 6.25A 150W FSP24V6.25A150W-4PIN-SZXF-thin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FSP 9NA15050003 Power AC Adapter 24V 6.25A 150W FSP24V6.25A150W-4PIN-SZXF-thin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.