FSP 3DP-25-4E Power AC Adapter 24V 9.16A 220W FSP24V9.16A220W-4Hole-ZZYF
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V9.16A220W-4Hole-ZZYF
  • InPut:AC100-240V 3A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 9.16A
  • Adapter Power: 220W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 holes
  • Weight( Adapter only ) :1030g
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Appearance New Grade > 95% ( Brand New = 100% ). Used for some type 3d printer UPBOX.