FSP 24V 3.75A AC/DC Adapter FSP24V3.75A90W-4PIN-SZXF
Qty.
  • Item Name:NewFSP24V3.75A90W-4PIN-SZXF
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 3.75A
  • Adapter Power: 90W
  • Adapter Tip Note: Round with 4 Pins
  • Weight( Adapter only ) :460g
  • Dimension( L x W x H ):158.70 x 58.10 x 32.60mm
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FSP24V3.75A90W-4PIN-SZXF Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [FSP 24V 3.75A AC/DC Adapter FSP]
    • 9444 Units in Stock
    FSP 24V 3.75A AC/DC Adapter FSP24V3.75A90W-4PIN-SZXF Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the FSP 24V 3.75A AC/DC Adapter FSP24V3.75A90W-4PIN-SZXF adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the FSP 24V 3.75A AC/DC Adapter FSP24V3.75A90W-4PIN-SZXF AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.