RESMED 24V 0.83A AC/DC Adapter RESMED24V0.83A20W-Rectangle-US
Qty.
  • Item Name:NewRESMED24V0.83A20W-Rectangle-US
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 0.83A
  • Adapter Power: 20W
  • Adapter Tip Note: Special Rectangle
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x RESMED24V0.83A20W-Rectangle-US Laptop AC Adapter
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    380002 AC Adapter, 380002 IP22 AC Adapter, 380005 AC Adapter, 380008 AC Adapter,
    • Model:
      [RESMED 24V 0.83A AC/DC Adapter ]
    • 9444 Units in Stock
    RESMED 24V 0.83A AC/DC Adapter RESMED24V0.83A20W-Rectangle-US Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the RESMED 24V 0.83A AC/DC Adapter RESMED24V0.83A20W-Rectangle-US adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the RESMED 24V 0.83A AC/DC Adapter RESMED24V0.83A20W-Rectangle-US AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.