FAIRWAY WT10A-05B Power AC Adapter 5V 2.6A 13W FAIRWAY5V2.6A13W-3.0x1.0mm
Qty.
  • Item Name:NewFAIRWAY5V2.6A13W-3.0x1.0mm
  • InPut:100-240V, 50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 5V
  • Adapter Output Current: 2.6A
  • Adapter Power: 13W
  • Adapter Plug Size: 3.0 x 1.0mm
  • Weight( Adapter only ) :155g
  • Dimension( L x W x H ):74.17 x 56.95 x 32.36mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x FAIRWAY5V2.6A13W-3.0x1.0mm Laptop AC Adapter