ELO EPS15E2 Power AC Adapter 24V 7.5A 180W DELTA24V7.5A180W-5.5x2.5mm-thin
Qty.
  • Item Name:NewDELTA24V7.5A180W-5.5x2.5mm-thin
  • InPut:100-240V~2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 7.5A
  • Adapter Power: 180W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :480g
  • Dimension( L x W x H ):148.10 x 76.10 x 25.90mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA24V7.5A180W-5.5x2.5mm-thin Laptop AC Adapter