EDAC EA10953C-120 Power AC Adapter 12V 7A 84W EDAC12V7A84W-4PIN-SZXF
Qty.
  • Item Name:NewEDAC12V7A84W-4PIN-SZXF
  • InPut:100-240V 2.5A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 7A
  • Adapter Power: 84W
  • Adapter Tip Mote: Round with 4 Pin
  • Weight( Adapter only ) :410g
  • Dimension( L x W x H ):133.10 x 58.70 x 33.10mm