EDAC EA1050A-120 Power AC Adapter 12V 5A 60W EDAC12V5A60W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewEDAC12V5A60W-4PIN
  • InPut:100-240V 1.8A,50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 5A
  • Adapter Power: 60W
  • Adapter Tip Mote: 4 Pin