EDAC 24V 4.16A AC/DC Adapter EDAC24V4.16A100W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewEDAC24V4.16A100W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 4.16A
  • Adapter Power: 100W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :380g
  • Condition: Seller Refurbished - Tested
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x EDAC24V4.16A100W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter