DELTA Y550 Power AC Adapter 19V 7.11A 135W DELTA19V7.11A135W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V7.11A135W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~2.2A(2,2A)50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.11A
  • Adapter Power: 135W
  • Adapter Plug Size: 5.5x2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :583g
  • Dimension( L x W x H ):150.00 x 65.50 x 36.20mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA19V7.11A135W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter