DELTA PA-1181-08 Power AC Adapter 19V 7.9A 150W DELTA19V7.9A150W-4PIN
Qty.
  • Item Name:NewDELTA19V7.9A150W-4PIN
  • InPut:100-240V~1.8A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 19V
  • Adapter Output Current: 7.9A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Mote: 4PIN
  • Weight( Adapter only ) :595g
  • Dimension( L x W x H ):169.80 x 84.60 x 40.60mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Original 150w 4 pin ac adapter, few in stock, Function very well