DELTA MU15-150100-B2 Power AC Adapter 15V 1A 15W DELTA15V1A15W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewDELTA15V1A15W-5.5x2.5mm
  • Adapter Output Voltage: 15V
  • Adapter Output Current: 1A
  • Adapter Power: 15W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :220g
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA15V1A15W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter