DELTA MDS-150AAS24 B Power AC Adapter 24V 6.25A 150W DELTA24V6.25A150W-3PIN-M
Qty.
  • Item Name:NewDELTA24V6.25A150W-3PIN-M
  • InPut:100-240V-2.5-1A 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 24V
  • Adapter Output Current: 6.25A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Mote: Round with 3 pin
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:24v 6.25A Medical AC Adapter Round with 3 Pin
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA24V6.25A150W-3PIN-M Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
    • Model:
      [DELTA MDS-150AAS24 B Power AC Ad]
    • 9444 Units in Stock
    DELTA MDS-150AAS24 B Power AC Adapter 24V 6.25A 150W DELTA24V6.25A150W-3PIN-M Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the DELTA MDS-150AAS24 B Power AC Adapter 24V 6.25A 150W DELTA24V6.25A150W-3PIN-M adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the DELTA MDS-150AAS24 B Power AC Adapter 24V 6.25A 150W DELTA24V6.25A150W-3PIN-M AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.