DELTA J408P Power AC Adapter 19.5V 7.7A 150W DELL19.5V7.7A150W-7.4x5.0mm
Qty.
  • Item Name:NewDELL19.5V7.7A150W-7.4x5.0mm
  • InPut:100-240v -1.5A 50-60HZ
  • Adapter Output Voltage: 19.5V
  • Adapter Output Current: 7.7A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Plug Size: 7.4x5.0mm
  • Weight( Adapter only ) :590g
  • Dimension( L x W x H ):168x88x41mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELL19.5V7.7A150W-7.4x5.0mm Laptop AC Adapter