DELTA IFQD1841020549 Power AC Adapter 54V 2.78A 150W DELTA54V2.78A150W-Molex-2pin
Qty.
  • Item Name:NewDELTA54V2.78A150W-Molex-2pin
  • InPut:100-240V~3A Max 50-60Hz
  • Adapter Output Voltage: 54V
  • Adapter Output Current: 2.78A
  • Adapter Power: 150W
  • Adapter Tip Mote: Molex 2 Pins
  • Weight( Adapter only ) :700g
  • Dimension( L x W x H ):170.50 x 85.30 x 40.10mm
  • Original / Genuine : Yes
  • Note:Appearance New Grade >96%. Function is Well. Few In Stock.
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x DELTA54V2.78A150W-Molex-2pin Laptop AC Adapter
    1 x EU / UK / US / AU Power Cord Fit Your Country
  • 180 Days Warranty!
    30-Days Money Back!
    Low Price
    Fast Shipping!
    Compatible Part Numbers:
    • Model:
      [DELTA IFQD1841020549 Power AC Ad]
    • 9444 Units in Stock
    DELTA IFQD1841020549 Power AC Adapter 54V 2.78A 150W DELTA54V2.78A150W-Molex-2pin Tips
    1. 1. Use the charger for the first time until the battery is fully charged before unplugging.
    2. 2. When using the DELTA IFQD1841020549 Power AC Adapter 54V 2.78A 150W DELTA54V2.78A150W-Molex-2pin adapter for a long time, please avoid leaving the battery in the notebook.
    4. 4. Do not leave the DELTA IFQD1841020549 Power AC Adapter 54V 2.78A 150W DELTA54V2.78A150W-Molex-2pin AC adapter in an extremely hot or cold environment for an extended period of time.