DELTA EADP-96GB A Power AC Adapter 12V 10A 120W SONY12V10A120W-5.5x2.5mm
Qty.
  • Item Name:NewSONY12V10A120W-5.5x2.5mm
  • InPut:100-240V~1A 50/60Hz
  • Adapter Output Voltage: 12V
  • Adapter Output Current: 10A
  • Adapter Power: 120W
  • Adapter Plug Size: 5.5 x 2.5mm
  • Weight( Adapter only ) :390g
  • Dimension( L x W x H ):155.64 x 69.78 x 37.91mm
  • Total Sale: Sell Well
  • Package:
    1 x SONY12V10A120W-5.5x2.5mm Laptop AC Adapter